пожар в квартале № 49
   В зв’язку з настанням сухої та спекотної погоди, зростає пожежна небезпека в лісах. Пожежо-небезпечний період розпочинається з моменту сходу снігу весною, і триває до початку проходження стійких опадів восени. За статистикою за останні роки в Україні виникає майже 5000 випадків лісових пожеж на площі близько 2,5 тисячі гектарів.

 

   Найбільш небезпечними в цьому випадку є Луганська , Херсонська, Донецька, Дніпропетровська, Харківська. Для когось це може бути слова, але не тільки не для працівників Борівського лісництва.

 

Не дивлячись на те, що сніговий покров в цьому році держався довго - до кінця березня, вже маємо перше возгорянняТак, 11.05.2018г. близько 10 годин ранку поступило повідомлення – в квартале № 49 - пожежа! Негайно туди були відправленні пожежний автомобіль лісництва з пожежним розрахунком: Судаковим О.В, Чудним С.М. Для опашки кромки виникнення та локалізацію очагу пожежі, направлений трактор МТЗ – 82 з комплектом реманенту для оборювання (плуг ПКЛ – 70) тракторист Авраменко Е.О.

 


   Пожар відноситься до низової пожежі на площі 0,002га. Головна задача не дати розповсюдження площі возгорання, и не допустити переходу пожежі в верховий. Висока степінь задимленості та важкість рельєфу не помішала бійцям справиться з локалізацією пожежі.

 

 

   Дякувати оперативному реагуванню, грамотним, професійним та злажиним діям очаг пожежі спочатку вдалось локалізувати, а подальшому остаточно загасить.

   Причині пожежі встановлюються.

   Так,як пожежа почала розповсюджуватися з залишення костру, – це «людський фактор».

                                      Тому нагадую:


   Шановні Борівчани та гості району, дбайте про безпеку в лісі, додержуйтесь правил пожежної безпеки!


    По пожежі яка виникла в кварталі № 49 складений відео звіт, який можно подивитись на сайті лісництва. смотреть видео

 

                                                                Лиснiчий ДП «Куп’янського лісгоспу»: О.Г.Лисенко.

                                                

 

 

     Вміст цього сайту є власністю Copyright © 2018ДП "Куп"янский лiсгосп" Борiвське лiсництво.

                                                          Обновлен 31 мая 2018. Создан 20 мая 2018