Борiвске лiсництво
 

 

   Борівське лісництво, загальною площею 6828 га, входить до складу Куп янского лісгоспу і розташоване в південній його частині на території Борівського адміністративного району.

   Контора лісництва знаходиться в кв. 59 в. 24 Борівського району, Харківської області, на відстані 45 км від контори лісгоспу.  


   Із площі лісництва  ...... га займае сосна звичайна (Pinus sylvestris), на решті разтошувалися листяні породи : дуб, ясен, береза, осика та інші. 


   Уже протягом 8 років очолює Борівске лісництво Лисенко Олександр Григорович, який обрав цей фах у 2001 році, почавши навчання у Чугуєво - Бабчаньскому лісному технікумі.

   Після його закінчення у 2004 році почав роботу у Борівскому лісництві, пройдя усі ступені фахового розвитку: від вальника лісу, майстра, до старшого майстра. У 2011 році, закінчивши навчання у Харківському національному аграрному університеті імені В.В. Докучаєва за спеціальністью "Лісове господарство" отримав кваліфікацію "інженер лісового господарства" і надбав призначення лісничого Борівського лісництва ДП "Купяньского лісгоспу".

 

                 

   Вже 46 років трудиться у лісництві заступник лісничого Михайло Павленко. До нього можна звернутися з будь-якого питання, що стосується вирощування лісу чи чогось іншого, він завжди із задоволення розповість все, що знає сам. А знає Михайло  дуже багато, бо має величезний досвід роботи.

 

    За самовіддану працю всі колеги і керівництво Куп`янського лісгоспу дуже цінують бухгалтера Валентину Стрельник. Валентина Павлівна трудиться у Борівському лісництві майже півстоліття. Її ставлення до роботи, її самодисципліну, вимогливість, чіткість, акуратність в роботі поки що ніхто не перевершив. Вона навчила не одне покоління лісівників, майстрів лісу, помічників лісничих і, навіть, лісничих правильному оформленню документів, акуратності й ретельності в роботі з ними. Також Валентина Павлівна свої знання і практичний досвід  передавала колегам, молодим бухгалтерам лісництв, які на даний час працюють у багатьох лісництвах України.

 

   До команди державної лісової охорони Борівського лісництва входять

старші майстри лісу Олексій Бєлік, Роман Стрілець, Олександр Бурлачко, а такожє майстри лісу Сергій Шевченко, Алла Вінник, Микола Гуляєв, Анатолій Ковтунович, Віталій Шевченко, Григорій Москот, Андрій Сидоренко, Олександр Привалов, Василь Руснак.


  На подвір'ї лісництва на площі 2 га крім контори розташовуються необхідні об'єкти інфраструктури.


   У Борівському лісництві  добре дбають про збереження лісу і його поновлення та примноження кількості насаджень. Для того, щоб виростити одне деревце чи сосну, необхідно докласти багато зусиль усього нашого колективу.


  Тому левову частку двору (понад 1га) лісництва займають   постійні розсадникі  де вирощується власний високопродуктивний посадковий матеріал якими ми самі забезпечуемо своє підприємство саджанцями в необхідній кількості.

 

   Так, лише цього року ми висадили молодняк сосни звичайної та листяних дерев на площі 20 га, а це – понад 300 тис. штук саджанців. 

 

   Гараж - ангар, в якому в очікуванні бойового виклику в постійній готовності перебуває пожежна машина, трактор МТЗ і інша техніка, оснащений пристосуваннями для поточного і профілактичного ремонту.

 

   Охорону лісу від пожеж здійснюють бійці та водії пожежних автомобілів Олександр Судаков, Микола Татарин, Юрій Кулик, Сергій Чудний, Микола Сотник, Олександр Лисенко, пожежні наглядачі Юрій Бровко, Олександр Пиндик, тракторист Євген Авраменко.

 

   На асфальтованій плошадці, що примикає до гаражу, розташувалося навісне обладнання для виконання всіх необхідних технічних робіт в лісі.

 

   Пожежні водойми, льох для зберігання насіння і саджанців, та інші допоміжні споруди органічно вписуються в навколишнє оточення - адже все це об'єднує дендропарк лісництва, який займає площу біля 1га. Тут є, на що подивитися: близько ста видів і сортів рослин, - окремо розташовані або зібрані в композиції, - доповнюють одна одну і підкреслюють, що людина і природа єдині.


    Борівське лісництво, як складова частина, входить до Національного агентства лісових ресурсів та  мисливців. Маючи в своєму розпорядженні прекрасний рельєф, при постійному контролі і підтримці єгерської служби на чолі з Шевченком В.Г. створені прекрасні умови для проживання і відтворення тваринного світу.  .... пару слов про Хантер

   Колектив Борівського лісництва за самовіддану працю, зразкове виконнаня своїх обовязків та за підсумками виробничих змагань відзначенний багатьма нагородами і почесними грамотами.  

Внимание, страница в работе!

                                                      Видео наши достижения

 

                                                                    на главную

     Вміст цього сайту є власністю Copyright © 2018ДП "Куп"янский лiсгосп" Борiвське лiсництво.

                                                          

 Обновлен 24 окт 2018. Создан 22 мая 2018